جذب نمایندگی فروش
خانهاستعلام قیمت

استعلام قیمت

گروه صنعتی هپتان تولید کننده لوازم یدکی خودرو و قطعات صنعتی به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان لوازم یدکی خودرو در کشور فعال می باشد. محصولات تولیدی در کارخانه هپتان از ویژگی های برجسته ای برخوردارند. گروه صنعتی هپتان بر مبنای تفکر سیستماتیک و استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته امروزی قطعات بسیار با کیفیت را طراحی و تولید نموده و ارائه بازار می نماید. گروه جلوبندی خودرو هپتان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده است و به خوبی توانسته محصولات خود را با دنیای مدرن امرزوی به خوبی وفق دهد و رضایت مشتریانش را بیش از پیش جلب نماید. جهت استعلام قیمت لوازم یدکی خودرو تولیدی هپتان می توانید فرم موجود در این صفحه را پر نمایید.

محصولات تولیدی هپتان و استعلام قیمت

گروه صنعتی هپتان محصولات تولیدی خود را در انواع مختلف خودرو های پژو پارس ، سمند ، پژو ۴۰۵ ، پژو ۲۰۶ ، پراید ، زانتیا ، تیبا ، ال ۹۰ ، ریو ، رانا ، روآ ، نیسان ، آریسان ،‌ پیکان ، تراکتور به بازار ارائه می نماید. قطعات تولیدی کارخانه هپتان شامل میل موج گیر ، انواع سیبک ، میل ژامبون ، میل ماهک ، انواع بوش (پایه ، جک فرمان ، جناقی و طبق) و …  می باشد.

محصولات هپتان مزیت ویژه و برجسته ای را دارا می باشد که در مقابل ضربه و عبور خودرو از دست انداز ها قطعات دچار شکستگی نمی شوند و فقط کمی خم می شوند تا فرد بتواند نسبت به تعویض قطعه اقدام نماید.

لیست قیمت

جذب نمایندگی

جهت استعلام قیمت محصولات، لطفا فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.


4.9/5 - (33 امتیاز)