جذب نمایندگی فروش
خانهدرباره هپتان

درباره هپتان

درباره هپتان

گروه صنعتی هپتان تولید کننده لوازم یدکی خودرو و قطعات صنعتی به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان لوازم یدکی در کشور فعال می باشد. محصولات تولیدی در کارخانه هپتان از ویژگی های برجسته ای برخوردارند. هپتان بر مبنای تفکری سیستماتیک و اصول مدیریتی به روز دنیا فعالیت خود را در تولید قطعات لوازم یدکی و قطعات صنعتی از سال 1389 آغاز نموده است.  بر این اساس در تمام مراحل تولید اصول مدیریتی روز دنیا لحاظ شده است، که عبارتند از Man, Management, Money, Market, Machine, Method, Material .

هپتان برآمده از تجمیع صنعت و تئوری دانشگاهی می باشد، که هدف خود را ارتقای سطح تولیدات در تمام زمینه ها علی الخصوص لوازم یدکی خودرو بعلت ایمن بودن و حساسیت بالای آن، از لحاظ مختلف از از جمله ارتقای کیفی هر روزه محصولات، سطح قیمتی مناسب و خدمات پس از فروش بنا نهاده است. پایش رضایت مشتری و تعیین نیازهای مختلف او از جمله نیاز های کشف شده و کشف نشده او  و تامین آنها جز لا ینفک تفکر مدیران ارشد هپتان می باشد.

درباره هپتان

درباره گروه صنعتی هپتان

استاندارد قطعات

آنچه که مسلم است ماندگاری شرکت تولیدی منوط به عرضه محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز بین المللی می باشد لذا تلاش مدیران این شرکت تامین تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته و جذب مهندسین و پرسنل مشخص و مجرب به عنوان با ارزش ترین دارایی های مجموعه تولیدی و فراهم آوردن محیطی علمی آموزشی جهت به روز رسانی دانش و بار علمی مجموعه بوده است تا شرایطی مطلوب را جهت عرضه محصولات با کیفیت و کسب رضایت مشتریان محترم داشته باشد.

در این بین هپتان توانسته با تولید محصولات و قطعات با استاندارد ملی ایران و قیمت مقرون به صرفه ،‌ بخشی از بازار جلوبندی خودرو را از آن خود نماید و به راحتی توانسته افزایش فروش در بسیاری از شهر های ایران را داشته باشد.

محصولات تولیدی جلوبندی هپتان

گروه صنعتی هپتان تولیدات جلوبندی خود را در انواع مختلف خودرو ها به بازار ارائه می نماید از جمله : پژو پارس ، پژو ۴۰۵ ، پژو ۲۰۶ ، سمند ، پراید ، زانتیا ، ال ۹۰ ، تیبا ، ریو ، رانا ، روآ ، آریسان ،‌ پیکان ، نیسان ، تراکتور.

برخی از قطعات تولیدی هپتان شامل : انواع سیبک ، میل موج گیر ، انواع بوش (پایه ، جک فرمان ، جناقی و طبق) ، توپی ، ضربه گیر ، لاستیک چاکدار ، گردگیر ، سیلندر ترمز ،‌ میل ژامبون ، میل ماهک ، قیفی گیربکس ، انواع دسته موتور ، انواع طبق ، قرقری فرمان و ……

استعلام شرایط نمایندگی

5/5 - (3 امتیاز)