جذب نمایندگی فروش
خانهویدئو ۷ نکته مهم برای افزایش طول عمر جلوبندی خودرو

۷ نکته مهم برای افزایش طول عمر جلوبندی خودرو

2 دی 1400
0 509
۷ نکته مهم برای افزایش طول عمر جلوبندی خودرو

گروه جلوبندی خودرو هپتان تولید کننده لوازم یدکی خودرو و قطعات صنعتی به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان لوازم یدکی در کشور فعال می باشد. محصولات تولیدی در کارخانه هپتان از ویژگی های برجسته ای برخوردارند. گروه صنعتی هپتان بسیاری از سوالات شما عزیزان در مورد افزایش طول عمر جلوبندی خودرو را گردآوری نموده و در این صفحه در قالب ویدیو به آن ها پاسخ می دهد.

۷ نکته مهم برای افزایش طول عمر جلوبندی خودرو

چک کردن اجزای جلوبندی

جلوبندی حودرو از سیبک ها ، طبق ها ، چوپوقی ها ، میل تعادل و اتصالات مختلف تشکیل شده است که تک تک آن ها ضمن ایجاد کیفیت مطلوب در رانندگی بر حفظ امنیت در رانندگی موثرند. شما بسته به موعیت های رانندگی می بایست به ازای هر ۲۰ هزار کیلومتر رانندگی تمامی اجزای جلوبندی خودروتان را چک نمایید.

چک کردن باد و فشار تایر ها

برای حفظ کیفیت مطلوب در عملکرد سیستم جلوبندی خودرو باید هر دو هفته یکبار میزان باد و فشار تایر های خودروتان را طبق دستورات کمپانی سازنده خودرو تنظیم نمایید. توجه نمایید که این عمل را باید زمانی که تایر های خودرو سرد هستند انجام دهید.

بالانس کردن رینگ ها تایر ها

بین هر ۸ هزار تا ۱۰ هزار کیلومتر کارکرد رینگ ها و تایر های خودروتان را بالانس مجدد کرده و آن ها را به طور ضربدری جابجا کنید. همچنین توصیه می شود جهت جلوگیری از حوادث ناگوار و ایجاد امنیت خاطر در رانندگی تایرهایتان را بین ۵۰ هزار تا ۶۰ هزار کارکرد تعویض نمایید.

توجه به کمک فنر ها

کمک فنر ها ضامن نرمی و سواری راحت خودرو هستند که به دلیل ارتباط مستقیم با سیستم جلوبندی خودرو نقش به سزایی در طول عمر و کیفیت کارکرد جلوبندی دارند. برای این منظور بهتر است به ازای هر ۲۰ هزار کارکرد، از صحت عملکرد فنر ها و عدم روغن ریزی آن ها مطمئن شویم.

بررسی گردگیر ها

گردگیر های به کار رفته در سیستم جلوبندی خودرو نقش اساسی در ایمنی و بهبود کیفیت سیستم جلوبندی خودرو دارند. به همین جهت به محض مشاهده خشکی پارگی و فرسودگی در آنها حتما نسبت به تعویض آن ها اقدام نمایید.

توجه به سرعت

با سرعت مطمئنه و ایمن رانندگی نمایید. عدم تجاوز از سرعت تعیین شده در جاده ها ضمن آرامش خاطر در رانندگی و جلوگیری از حوادث ناگوار ، عمر جلوبندی خودرو تان را افزایش می دهید.

استفاده از قطعات با کیفیت

از دیگر موارد مهم افزایش طول عمر جلوبندی خودرو استفاده از قعطات با کیفیت و تائید شده در سیستم جلوبندی خودرو می باشد.

شرکت هپتان ضمن در اختیار داشتن تکنولوژی های به روز در زمینه تولید قطعات یدکی خودرو و کسب استاندارد های مختلف صنعت خودرو سازی ، محصولات خود را با تامین مواد اولیه مرغوب تولید نموده و با کسب بازخوردهای بازار در تلاش است تا ایمنی و استحکام بالا را برای شما و خودروتان به ارمغان بیاورد.

 

استعلام شرایط نمایندگی

5/5 - (1 امتیاز)

درباره نویسنده

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.